Ayakkabı Bakımı

Ayakkabı Sağlığının Önemli Parçaları – Ayakkabı Bakımı

“Ayakkabı bakımı nasıl yapılır, ayakkabıma en iyi nasıl bakarım, ayakkabımı uzun süre nasıl en iyi şekilde kullanırım?” gibi sorular ile karşı karşıya iseniz, tam doğru adrese geldiniz demektir. Ayakkabınızı bakımı, sağlığı, korunması, güzel görünmesi ve uzun ömürlü olmasını sağlayacak ve size yaşatmış olduğu bozulma ve yıpranma problemlerinden kurtaracak çözüm burada www.czlondon.com

Dana Derisi Ayakkabı – Hakiki Deri Ayakkabı Bakımı

CZ London Hakiki Deri ayakkabılarınızı temizlemek için, tüm kir ve tozları gidermeye başlamanız önemlidir. Fazla kiri yumuşak, kuru bir bezle hafifçe silmelisiniz. Ardından ayakkabılarınızı nemli bir bezle ürünün derisine zarar vermeden yumuşak bir şekilde silmelisiniz. Krem cila uygulamadan önce derinin doğal olarak kurumasını bekleyin. CZ London ayakkabınız hakiki deri olması sebebiyle yumuşak bir yapıdadır. Bu sebepten dolayı önem vermeniz gerekmektedir.

Deriyi besleyecek ve yumuşatma sağlayacak bir ayakkabı kremi uygulamanız önerilir. Ayakkabının etrafını bir bezle ince bir kaplama uygulayın ve iyice ovalayın. CZ London kadın ve erkek gerçek deri ayakkabılarınızda doğal krem ​​kullanabilirsiniz. Renginizi koyulaştırmak istiyorsanız, biraz daha koyu krem ​​kullanabilirsiniz. Her ne kadar biraz daha koyu bir renge sahip olmanın yolu olsa da, rengi tamamen kendiniz değiştirmeye çalışmamalısınız. Deri doğal bir malzeme olduğundan ve profesyonel ustalar tarafından detaylı bir şekilde işlendiğinden, ayakkabının özel yapısını yanlışlıkla değiştirebilirsiniz. Bu yüzden; farklı renk kremleri kullanırken dikkatli olmalısınız, hatta kullanmamalısınız.

CZ London deri ayakkabılarınızı korumak için su ve leke koruması için koruyucu sprey – ayakkabı deodorantı kullanabilirsiniz. Tekrarlanan kullanımdan sonra, bazı deriler için bir performans düzenleyici gerektirir. Günlük temizlik için, parlatma süngeri toz görüntüsünü temizlediğinden ve deriye cila sağladığı için ayakkabı temizliği ve bakımı için uygundur.

Deri ayakkabılarınızı ıslaklıktan korumak, ayakkabı bakımı sağlamak için önemli bir koşuldur. Nemi emmek için kuru havlu veya kâğıt kullanarak kurumasını sağlayabilirsiniz. Ayakkabıların ıslanmasına bağlı olarak bu biraz zaman alabilir. Ayakkabılarınızı bir ısı kaynağının yanına koymamanız oldukça önemlidir; oda sıcaklığında yavaşça kurumasını bekleyin.

Temizlik ve Parlatma

Ayakkabılarınızın yüksek seviyedeki kalitesini uzun süre kaybetmemek için kadın ve erkek ayakkabılarınızı her zaman temiz tutmanız gerekmektedir. Bu, ayakkabılarınızın ömrünü uzatacak ve görünümlerini iyileştirecektir. Kullanmış olduğumuz yüksek kaliteli deri sadece şekil ve görünüm olarak daha iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda uygun şekilde bakımını sağladığınız taktide çok uzun süre bu yapısını sürdürecektir. Ayakkabı bakımı için kullanacağınız cila ve kremler onları güçlü tutacak ve harika görünmelerini sağlayacaktır. Ayrıca, bu deriyi su hasarından koruyacak ve deriyi besleyecektir.

Süet Deri Ayakkabı Bakımı, Temizliği ve Kullanımı

Süet ayakkabılarınızı korumanın en önemli yolu, derinin kiri ve suyu itmesine yardımcı olmak için süet koruyucu sprey kullanmaktır. İlk kullanımdan önce bunu yapmanız idealdir.

Ayakkabılarınıza uygun Süet ve Nubuk temizleyici kullanmak temizlemeyi en iyi şekilde yapabilmeniz için önerilir. Ayrıca güzel bir görüntü sağlamayarak CZ London ayakkabılarınızın ömrünü iki kat arttırır.

Süet deri ayakkabılar için sprey kullanarak temizlemeden önce, düzenli bakım için, kötü gözüken bir iz varsa fırçanın arka (kauçuk) tarafını kullanarak kir ve izleri temizleyebilirsiniz. Genel olarak süet ve nubuk temizleyici fırça kullanabilirsiniz.

Çıkarılabilir İç Tabanlar

Ayaklarınızın sağlığı ve rahatlığı sağlamak için çıkarılabilir tabanlık kullanabilmeniz de önerilir. Jel kolektif ayak yastığı, ayakkabı sırt tutucusu, yüksek topuklu ortopedik ve iç taban farklı ayakkabı modeli tiplerinde ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde kullanılabilir. Tabanlıkların oda sıcaklığında kurumasını sağlamanız önerilir ve makinede yıkamayın veya kurutmayın.